| Contact Us | Site Map | Policies

O Nas

Arnett Animal Hospital to klinika świadcząca pełen zakres usług medycznych dla psów i kotów. Nasze drzwi zostały otwarte w czerwcu 2007 roku. Szpital został wybudowany i wyposażony zgodnie z najnowszymi standardami medycyny weterynaryjnej. Oferujemy szeroki zakres procedur diagnostycznych. Wykonujemy badania laboratoryjne w klinice jak również przy współpracy z zewnętrznymi laboratoriami. Współpracujemy również ze specjalistami w dziedzinach takich jak okulistyka czy ortopedia. Nasza praktyka posiada dobrze wyposażoną farmację, salę operacyjną oraz część hospitalizacyjną pozwalającą na ciągłą opiekę i nadzor nad pacjentami przebywającymi w szpitalu. Posiadamy także sprzęt technologii cyfrowej do wykonywania zdjęć rentgenowskich. Aby uzyskać dokładniejsze informacje zapraszamy do działu USłUGI.

Wiemy i rozumiemy że Wasi ukochani czteronożni przyjaciele są ważnymi członkami rodzin. Doktor Tadeusz Koc i jego wyszkoleni i oddani pracownicy pragną zapewnić Waszym zwierzakom wyjątkową i profesjonalną opiekę od narodzin do dorosłych lat.