| Contact Us | Site Map | Policies


DZIAłANIA:

AKTUALNE SZCZEPIENIA

Każde zwierzę przebywające w Arnett musi mieć aktualne szczepienia. Dotyczy to zabiegów chirurgicznych, dentystyki, obserwacji lub innych procedur wymagających pozostawienia pacjenta w szpitalu.

JAK SIE PRZYGOTOWAć?

Prosimy aby podczas wizyt w klinice psy były upięte w smycze, a koty trzymane w torbach lub specjalnie do tego przygotowancyh kartonowych lub plastikowych nosidłach. Nasz szpital umieszczony jest przy ruchliwej drodze i nie chcielibyśmy aby któreś ze zwierząt uciekło. Prosimy również uprzedzić dzieci, aby przed głaskaniem i zbliżaniem się do zwierząt zapytały o pozwolenie (niektóre zwierzęta źle reagują na obcych).

NAGŁY PRZYPADEK

Przyjmujemy pacjentów w nagłych przypadkach dlatego prosimy o współpracę i zrozumienie jeżeli z tego powodu nie będziemy mogli przyjąć Państwa kotka lub psa o ustalonej godzinie. Równocześnie zapewniamy że jeżeli to Państwa zwierzę będzie krytycznie chore to jego potrzeby będą stawiane na pierwszym miejscu.

Rachunek za wykonane usługi powinien zostać uregulowany w momencie odbioru zwierzęcia ze szpitala. Z chęcia także przedstawimy Państwu pisemny kosztorys na usługi rekomendowane przez doktora. Honorujemy karty Visa oraz MasterCard, przyjmujemy także czeki oraz gotówkę.